Izlazni transforamatori

Gdje, kako, za koliko...

Izlazni transforamatori

PostPostao/la WyruS » 26 pro 2011, 13:56

Kolega i ja izrađujemo izlazne trasforamatore (za sada samo EI jezgre). Za sada smo napravili desetak komada, sve radimo po naruđbi i sve se možemo dogovorit...
Avatar
WyruS
 
Postovi: 30
Pridružen/a: 26 pro 2011, 13:37
Lokacija: Daruvar

Re: Izlazni transforamatori

PostPostao/la harkonen » 26 pro 2011, 16:00

Pozdrav,
ha, sad mi je jasnije od kuda ovo:
http://www.njuskalo.hr/elektronski-ured ... as-3209198
Da li sam u pravu?
Kakav je inače lim u pitanju, kojih dimenzija i debljine, kojih širina paketa po EI dimenzijama i što kažu mjerenja?
Ovdje su ti DIYeri zayebata sorta ljudi i traže puno. Doduše, puno daju, ali i traže! :lol:

:ugeek:
I'm too old for this s...
Avatar
harkonen
 
Postovi: 2195
Pridružen/a: 04 svi 2011, 14:27
Lokacija: Bjelovar

Re: Izlazni transforamatori

PostPostao/la WyruS » 26 pro 2011, 17:38

Ovako...
Tu je link koji dosta toga govori:
http://www.glazbeni-forum.com/showthrea ... 26&page=19
Kolega i ja zajedno radimo na tome, a usput smo napravili jedno cijevno pojacalao (4X el84). Što se tice izlaznih transformatora to cu kasnije dati sve specifikacije...uglavnom što zatražite mi smo u mogučnosti napravit i sve po vašim željama... limove nabavljamo iz jedne hr firme, svi su novi! Danas sam se tu registriro, ali nisam doma da sve linkam.
Avatar
WyruS
 
Postovi: 30
Pridružen/a: 26 pro 2011, 13:37
Lokacija: Daruvar

Re: Izlazni transforamatori

PostPostao/la harkonen » 26 pro 2011, 18:24

Ja tu vidim samo Deanovu kutiju, možda meni drugačije formatira taj forum
pa mi je na 19-toj strani nešto drugo?
A kad smo kod toga, Dean to odlično radi. .-)
I'm too old for this s...
Avatar
harkonen
 
Postovi: 2195
Pridružen/a: 04 svi 2011, 14:27
Lokacija: Bjelovar

Re: Izlazni transforamatori

PostPostao/la WyruS » 27 pro 2011, 00:24

Za njega smo radili mrežni i izlazni transformator i čovijek je zadovoljan s time...ne znam na kojoj se stranici vidi slika tako da sry
Ovako to izgleda:
http://imageshack.us/photo/my-images/696/p3130004c.jpg/
Avatar
WyruS
 
Postovi: 30
Pridružen/a: 26 pro 2011, 13:37
Lokacija: Daruvar

Re: Izlazni transforamatori

PostPostao/la sstrsat » 27 pro 2011, 07:50

WyruS je napisao/la:Za njega smo radili mrežni i izlazni transformator i čovijek je zadovoljan s time...ne znam na kojoj se stranici vidi slika tako da sry
Ovako to izgleda:
http://imageshack.us/photo/my-images/696/p3130004c.jpg/


Wyrus, same slike trafa ovdi ne znace puno. Moras bit svjestan da ce svaki svaki sa ovog foruma ako odluci kod tebe narucit izradu trafa trazit da mu predocis rezultate mjerenja i da ce ti siguno postavit brojna pitanja (kakvo je sendviciranje, koja je debljina jezgre, koliki je primarni induktivitet, koliko ukupno DC struje i struje signala moze proc kroz trafo itd)
Krepat ma ne molat
Avatar
sstrsat
 
Postovi: 1745
Pridružen/a: 04 svi 2011, 18:21
Lokacija: Rijeka

Re: Izlazni transforamatori

PostPostao/la WyruS » 27 pro 2011, 11:34

Bez brige... kazem da nisam doma tako da nemam sad kod sebe sve što Vama treba...strpite se , jos su blagdani...hehe
Avatar
WyruS
 
Postovi: 30
Pridružen/a: 26 pro 2011, 13:37
Lokacija: Daruvar

Re: Izlazni transforamatori

PostPostao/la sstrsat » 27 pro 2011, 11:49

WyruS je napisao/la:Bez brige... kazem da nisam doma tako da nemam sad kod sebe sve što Vama treba...strpite se , jos su blagdani...hehe


Sve je to lipo, blagdani i tako to.... ali ako si vec u podforumu o nabavi dijelova objavil da izradjujes izlazne trafe onda si ka minimum tribal objavit barem neke podatke o njima. Malo je tesko virovat da se moras vratit doma da bis procital podatke o necemu ca izradjujes. Ovako sve to djeluje poprilicno neozbiljno a i ka najobicnije tezgarenje.

Link na temu sa nekog foruma kojoj je slika gitarskog pojacala je, malo je rec, potpuno bespotriban i besmislen. Ka da ce ovdi netko bit impresioniran tom slikom...
Krepat ma ne molat
Avatar
sstrsat
 
Postovi: 1745
Pridružen/a: 04 svi 2011, 18:21
Lokacija: Rijeka

Re: Izlazni transforamatori

PostPostao/la Ludov » 27 pro 2011, 16:13

Pozdrav WyruS! Da ne radiš slučajno jedan transformator 200w sa dual 24V sekundarima? Jel te jedan luđak pila sa visinom trafa i tako to?
Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!
Avatar
Ludov
 
Postovi: 57
Pridružen/a: 30 lis 2011, 15:03

Re: Izlazni transforamatori

PostPostao/la sveti » 27 pro 2011, 20:40

sstrsat je napisao/la:
WyruS je napisao/la:Bez brige... kazem da nisam doma tako da nemam sad kod sebe sve što Vama treba...strpite se , jos su blagdani...hehe


Sve je to lipo, blagdani i tako to.... ali ako si vec u podforumu o nabavi dijelova objavil da izradjujes izlazne trafe onda si ka minimum tribal objavit barem neke podatke o njima. Malo je tesko virovat da se moras vratit doma da bis procital podatke o necemu ca izradjujes. Ovako sve to djeluje poprilicno neozbiljno a i ka najobicnije tezgarenje.

Link na temu sa nekog foruma kojoj je slika gitarskog pojacala je, malo je rec, potpuno bespotriban i besmislen. Ka da ce ovdi netko bit impresioniran tom slikom...

Imam osjećaj da su to trafači tipa TAMAN.
Pozdrav i najte zamerit ,trafači nisu preskupi, a za te peneze se moreju i reciklirat!
sveti
 
Postovi: 90
Pridružen/a: 04 svi 2011, 19:29

Sljedeća

Natrag na Nabava dijelova

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.