Dali je netko kupovao kod ovih?

Gdje, kako, za koliko...

Dali je netko kupovao kod ovih?

PostPostao/la Gašo » 11 lis 2012, 23:19

Samo da provjerim ima li tko kupovnih iskustava sa ovog sajta

http://www.vt4c.com/shop/program/main.php
Gašo
 
Postovi: 34
Pridružen/a: 21 svi 2011, 10:01
Lokacija: Zg.

Re: Dali je netko kupovao kod ovih?

PostPostao/la tom_hifi » 11 lis 2012, 23:23

To i mene zanima. Baš sam im neki dao poslal mail s upitom za shipping prema HR, ali još ništa nisu odgovorili.
Avatar
tom_hifi
 
Postovi: 2087
Pridružen/a: 16 kol 2011, 17:33
Lokacija: Oroslavje

Re: Dali je netko kupovao kod ovih?

PostPostao/la Khadgar2007 » 11 lis 2012, 23:26

ja mislim da je Edison nešto spominjao te ali ne znam da li je kupovao od njih.
"Nakon prve čaše vidite stvari onakvim, kakve bi vi htjeli da budu. Nakon druge vidite ih onakvim, kakve nisu. Na kraju ih vidite onakvim, kakve zaista jesu, što je najgora stvar na svijetu."
Avatar
Khadgar2007
 
Postovi: 2488
Pridružen/a: 05 svi 2011, 16:44
Lokacija: Sisak

Re: Dali je netko kupovao kod ovih?

PostPostao/la Edison » 12 lis 2012, 01:02

Imaju zanimljivu robu u tom ducanu. Cak smo nesto i pregovarali, ali nisam kupovao od njih. Tad je bilo: prvo kupis, a oni onda naknadno obracunaju postarinu. To mi se nije svidjelo pa sam odustao. Ne znam kakva im je sad politika...
Čovječe pazi da ne ideš malen ispod zvijezda!
Avatar
Edison
 
Postovi: 1180
Pridružen/a: 04 svi 2011, 21:32
Lokacija: Rijeka

Re: Dali je netko kupovao kod ovih?

PostPostao/la tom_hifi » 12 lis 2012, 07:18

Edison je napisao/la:Imaju zanimljivu robu u tom ducanu. Cak smo nesto i pregovarali, ali nisam kupovao od njih. Tad je bilo: prvo kupis, a oni onda naknadno obracunaju postarinu. To mi se nije svidjelo pa sam odustao. Ne znam kakva im je sad politika...


Da, takva im je i sad politika. Javio mi se lik u međuvremenu. Znači, pošaljem mu mail s narudžbom, a on meni onda preračunava poštarinu. U principu, pošalje se narudžba. A ja sam mu sad lijepo poslao da neka mi izračuna poštarinu za 2m kabela i nek mi napiše najjeftiniji tarifu. :mrgreen:

Edit:

javio mi se drugi put. Npr. za 1000g "paket", 1.5m strujne žice poštarina bi ispala $37. Katastrofa.
Avatar
tom_hifi
 
Postovi: 2087
Pridružen/a: 16 kol 2011, 17:33
Lokacija: Oroslavje

Re: Dali je netko kupovao kod ovih?

PostPostao/la joe dalton » 12 lis 2012, 07:51

Kupovao sam od njih mali R core trafo. Vrlo su poslovni. Imas na sajtu link na hk postu i tamo ima shipping kalkulator. Moras znati tezinu posiljke. Ne sjecam se vise koliko me tocno izasao trafo s postarinom, ali bila je ok cijena.
Avatar
joe dalton
 
Postovi: 770
Pridružen/a: 06 svi 2011, 10:14
Lokacija: Zagreb

Re: Dali je netko kupovao kod ovih?

PostPostao/la tom_hifi » 12 lis 2012, 08:01

joe dalton je napisao/la:Kupovao sam od njih mali R core trafo. Vrlo su poslovni. Imas na sajtu link na hk postu i tamo ima shipping kalkulator. Moras znati tezinu posiljke. Ne sjecam se vise koliko me tocno izasao trafo s postarinom, ali bila je ok cijena.


Javio mi je sad naknadno. Lako se izračuna shipping price, ali nakraju se mora ta cijena podijeliti sa 7.3 .. 1US $ =7.3 HK $. To sad čini stvari malo drukčijim i jeftinijim naravno :)
Avatar
tom_hifi
 
Postovi: 2087
Pridružen/a: 16 kol 2011, 17:33
Lokacija: Oroslavje

Re: Dali je netko kupovao kod ovih?

PostPostao/la the_bebe » 12 lis 2012, 08:13

tom_hifi je napisao/la:
joe dalton je napisao/la:Kupovao sam od njih mali R core trafo. Vrlo su poslovni. Imas na sajtu link na hk postu i tamo ima shipping kalkulator. Moras znati tezinu posiljke. Ne sjecam se vise koliko me tocno izasao trafo s postarinom, ali bila je ok cijena.


Javio mi je sad naknadno. Lako se izračuna shipping price, ali nakraju se mora ta cijena podijeliti sa 7.3 .. 1US $ =7.3 HK $. To sad čini stvari malo drukčijim i jeftinijim naravno :)


Jesi siguran da se dijeli??? ;)
Ja sam bogat čovek
Avatar
the_bebe
 
Postovi: 370
Pridružen/a: 02 sij 2012, 09:36
Lokacija: Rijeka

Re: Dali je netko kupovao kod ovih?

PostPostao/la joe dalton » 12 lis 2012, 09:58

Tako je. Cijene na sajtu su u US$, a cijene shippinga HK$.
Mislim da je trafo s postarinom bio 35 US$. Trafo 20, postarina 15.
U svakom slucaju trazis ponudu pa ak ti ne odgovara ne moras kupiti.
Avatar
joe dalton
 
Postovi: 770
Pridružen/a: 06 svi 2011, 10:14
Lokacija: Zagreb

Re: Dali je netko kupovao kod ovih?

PostPostao/la Klokan » 12 lis 2012, 15:36

Ja sam slao upit za nekakve poklopce za trafoe, pot i jos par picaboci ukupne vrednosti od kojih 50ak usd ali me lik trazio jos 50usd za shipping tako da je trazio 100$ pa sam i ja odustao.
----------------------------------------------------------------------------------------------
Real Radios Glow in the Dark!
Avatar
Klokan
 
Postovi: 574
Pridružen/a: 16 vel 2012, 17:38

Sljedeća

Natrag na Nabava dijelova

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

cron