Novi članovi

Hrvatski DIY Audio forum

Re: Novi članovi

PostPostao/la Khadgar2007 » 06 tra 2012, 20:48

@Nino
Opa, znači i ti dolaziš, ja mislim da te nisam vidio na popisu ili se varam?
"Nakon prve čaše vidite stvari onakvim, kakve bi vi htjeli da budu. Nakon druge vidite ih onakvim, kakve nisu. Na kraju ih vidite onakvim, kakve zaista jesu, što je najgora stvar na svijetu."
Avatar
Khadgar2007
 
Postovi: 2488
Pridružen/a: 05 svi 2011, 16:44
Lokacija: Sisak

Re: Novi članovi

PostPostao/la harkonen » 06 tra 2012, 21:15

magis_audio je napisao/la:..... nekako dovabiti na TF... on bi tek imao što za pokazati, zar ne Zorane?

Za razliku od nas "ostalih" koji nemamo što za pokazati? Ha? Haaa? 8-) :?
Vidjet ćemo, vidjet ćemo. Crème de la crème je tu.....
A TF nije manifestacija tko ima većeg (mada kad smo kod toga -ja imam najvećeg, ali nažalost tek iduće godine :lol: ),
nego druženje samograditelja cijevnih uradaka i svega što ide s tim, od izvora signala do zvučnika koji se dobro
nose i sa par W snage...

Prijavite se dečki na listu TF-a u za to predviđenoj temi, javite se za smještaj (ako treba) kao i na
listu za majice. Ne zaboravite copy/paste zadnje liste tako da ostanemo ažurni,
svakako napišite koju riječ o svojim zvučnicima u sekciji zvučnika ovog foruma, te recite i koju
praktičnu za ljude samograditelje koji isto tako rade, pile, bruse, frču i poliraju zvučnike....
Slobodno i teoretizirajte. Bez toga ništa.
I dobrodošli na forum.
:ugeek:


p.s. savjet: izbjegavajte sisate avatare! Ako možete, naravno....
I'm too old for this s...
Avatar
harkonen
 
Postovi: 2195
Pridružen/a: 04 svi 2011, 14:27
Lokacija: Bjelovar

Re: Novi članovi

PostPostao/la zbotic » 06 tra 2012, 21:41

Ne se ljutit. :lol: "Mali" ima znanje i neograničeni budget tako da praktički i nije u "konkurenciji".
Btw što se tiče dolaska, za mene je u ovom tenutku put u Bjelovar neizvediva zadaća iz prostog razloga što sam se godinama navozao automobilom da sada samo idem pješice, a do Bjelovara tako ne mogu. :D Možda me u zadnji sekund i put dovede, ali ne želim se najavljivati i biti u obavezi pa kako mi bude ako ipak krenem. Mogao bi uzeti godišnji pa biciklom. Bumo videli. :lol:
zbotic
 
Postovi: 2025
Pridružen/a: 04 svi 2011, 07:14

Re: Novi članovi

PostPostao/la NINO.S » 06 tra 2012, 21:52

Khadgar2007 je napisao/la:@Nino
Opa, znači i ti dolaziš, ja mislim da te nisam vidio na popisu ili se varam?


Pa normalno da dolazim to se ne propusta :admin:
nisam se prijavio jer kompa Marinko jos nije siguran
NINO.S
 
Postovi: 178
Pridružen/a: 06 svi 2011, 10:00
Lokacija: Karin Kutina

Re: Novi članovi

PostPostao/la NINO.S » 06 tra 2012, 21:57

zbotic je napisao/la:Ne se ljutit. :lol: "Mali" ima znanje i neograničeni budget tako da praktički i nije u "konkurenciji".
Btw što se tiče dolaska, za mene je u ovom tenutku put u Bjelovar neizvediva zadaća iz prostog razloga što sam se godinama navozao automobilom da sada samo idem pješice, a do Bjelovara tako ne mogu. :D Možda me u zadnji sekund i put dovede, ali ne želim se najavljivati i biti u obavezi pa kako mi bude ako ipak krenem. Mogao bi uzeti godišnji pa biciklom. Bumo videli. :lol:


Bumo videli. :lol:
AAAEEEE :admin:
NINO.S
 
Postovi: 178
Pridružen/a: 06 svi 2011, 10:00
Lokacija: Karin Kutina

Re: Novi članovi

PostPostao/la Khadgar2007 » 06 tra 2012, 22:44

NINO.S je napisao/la:
Khadgar2007 je napisao/la:@Nino
Opa, znači i ti dolaziš, ja mislim da te nisam vidio na popisu ili se varam?


Pa normalno da dolazim to se ne propusta :admin:
nisam se prijavio jer kompa Marinko jos nije siguran


Pa prijavi se a kolega se lako doda. :D
"Nakon prve čaše vidite stvari onakvim, kakve bi vi htjeli da budu. Nakon druge vidite ih onakvim, kakve nisu. Na kraju ih vidite onakvim, kakve zaista jesu, što je najgora stvar na svijetu."
Avatar
Khadgar2007
 
Postovi: 2488
Pridružen/a: 05 svi 2011, 16:44
Lokacija: Sisak

Re: Novi članovi

PostPostao/la harkonen » 06 tra 2012, 22:48

zbotic je napisao/la:Ne se ljutit. :lol: "Mali" ima znanje i neograničeni budget tako da praktički i nije u "konkurenciji".
Btw što se tiče dolaska, za mene je u ovom tenutku put u Bjelovar neizvediva zadaća iz prostog razloga što sam se godinama navozao automobilom da sada samo idem pješice, a do Bjelovara tako ne mogu. :D Možda me u zadnji sekund i put dovede, ali ne želim se najavljivati i biti u obavezi pa kako mi bude ako ipak krenem. Mogao bi uzeti godišnji pa biciklom. Bumo videli. :lol:


Ne ljutim se nimalo, prošlo me to prošle godine...... sad samo "poriktavam". :whistle:
U našoj "konkurenciji" za TF smo izgleda sami neki puki neuki siromahi. :lol:
Ali kad se najmanje nadaš, vragovi te iznenade..
A glede Bjelovara, pa "poprečki" preko Bosne ti nije daleko ni pješicom. Kreni u utorak. Ovaj.
:ugeek:
I'm too old for this s...
Avatar
harkonen
 
Postovi: 2195
Pridružen/a: 04 svi 2011, 14:27
Lokacija: Bjelovar

Re: Novi članovi

PostPostao/la zbotic » 06 tra 2012, 23:36

Siromasi lakše dođu u Raj. :lol:
zbotic
 
Postovi: 2025
Pridružen/a: 04 svi 2011, 07:14

Re: Novi članovi

PostPostao/la magis_audio » 07 tra 2012, 12:27

harkonen je napisao/la:Za razliku od nas "ostalih" koji nemamo što za pokazati? Ha? Haaa? 8-) :?


:) Naravno da nisam tako mislio...

Ja sam jamačno antitalent za zujanje po forumima pa i dalje nikako da nađem mjesto na kojem bi pisalo nešto poput: Prijave za TF. Tamo gdje si mi zadnji link dao, skočim i eto me opet - OVDJE :(. Upomoć.
magis_audio
 
Postovi: 9
Pridružen/a: 06 tra 2012, 11:38

Re: Novi članovi

PostPostao/la Khadgar2007 » 07 tra 2012, 12:32

Evo ovdje ima sve o Triode festivalu viewforum.php?f=5 ,a ovdje imaš prijavu za smještaj viewtopic.php?f=5&t=631&start=50
"Nakon prve čaše vidite stvari onakvim, kakve bi vi htjeli da budu. Nakon druge vidite ih onakvim, kakve nisu. Na kraju ih vidite onakvim, kakve zaista jesu, što je najgora stvar na svijetu."
Avatar
Khadgar2007
 
Postovi: 2488
Pridružen/a: 05 svi 2011, 16:44
Lokacija: Sisak

PrethodnaSljedeća

Natrag na Hrvatski DIY Audio

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.