Novi članovi

Hrvatski DIY Audio forum

Re: Novi članovi

PostPostao/la Khadgar2007 » 28 vel 2012, 16:52

A ča si čekao skoro godinu dana na predstavljanje? ;)
"Nakon prve čaše vidite stvari onakvim, kakve bi vi htjeli da budu. Nakon druge vidite ih onakvim, kakve nisu. Na kraju ih vidite onakvim, kakve zaista jesu, što je najgora stvar na svijetu."
Avatar
Khadgar2007
 
Postovi: 2488
Pridružen/a: 05 svi 2011, 16:44
Lokacija: Sisak

Re: Novi članovi

PostPostao/la micro » 29 vel 2012, 12:29

Khadgar2007 je napisao/la:A ča si čekao skoro godinu dana na predstavljanje? ;)


Vidim da je guzva da nepravim jos vecu;)
micro
 
Postovi: 178
Pridružen/a: 17 srp 2011, 14:42

Re: Novi članovi

PostPostao/la magis_audio » 06 tra 2012, 12:55

Srdačan pozdrav iz Kutine od Hrvoja i Miroslava

U fokusu našeg interesa je projektiranje i izrada zvučnika, nadamo se ugodnom druženju i novim saznanjima.
Fascinirani smo prirodnošću i uvjerljivošću zvuka koji isporučuju fullrange driveri, nastojimo ih oplemeniti što prikladnijom pasivnom elektronikom, primjenjujući akumulirana saznanja iz fizike, akustike i elektronike.
Za ovogodišnji Triode fest pripremili smo unaprijeđenu varijantu samostojećeg dipola na bazi Visaton B200, proširenog sa 15" bas ekstenzijom koju smo odradili sa jednom malom tvornicom u Kini koja je imala volje i vremena saslušati, a na kraju proizvesti i isporučiti drivere kakvima smo se nadali. Do viđenja u užarenom Bjelovaru...
magis_audio
 
Postovi: 9
Pridružen/a: 06 tra 2012, 11:38

Re: Novi članovi

PostPostao/la PL84 » 06 tra 2012, 12:57

Zdravo od Gevgelija!
Novi sam na ovum forumu i javljam se iz dolneg juga bivse YUge (Gevgelija R.Makedonija).
Vidim da imate interesne teme na ovom forumu koje vise volim da sledim nego da komentiram.
Inace u slobodno vreme hobi mi je elektronika poneki put ponesto izragujem. Inace radim u kazino kao batler dole u Gevgelijii i imam punih 31 godina.
pozdrav
...
Avatar
PL84
 
Postovi: 13
Pridružen/a: 06 tra 2012, 12:32

Re: Novi članovi

PostPostao/la Khadgar2007 » 06 tra 2012, 13:16

Dobrodošli na forum oboje(zapravo troje :mrgreen: )

@Magis_audio
Ako se ne varam to su oni zvučnici koji su bili prije par mjeseci u Garešnici na prezentaciji? Ako jesu biti će mi drago da ih ponovo čujem. :D
"Nakon prve čaše vidite stvari onakvim, kakve bi vi htjeli da budu. Nakon druge vidite ih onakvim, kakve nisu. Na kraju ih vidite onakvim, kakve zaista jesu, što je najgora stvar na svijetu."
Avatar
Khadgar2007
 
Postovi: 2488
Pridružen/a: 05 svi 2011, 16:44
Lokacija: Sisak

Re: Novi članovi

PostPostao/la zbotic » 06 tra 2012, 15:00

magis_audio je napisao/la:Srdačan pozdrav iz Kutine od Hrvoja i Miroslava

U fokusu našeg interesa je projektiranje i izrada zvučnika, nadamo se ugodnom druženju i novim saznanjima.
Fascinirani smo prirodnošću i uvjerljivošću zvuka koji isporučuju fullrange driveri, nastojimo ih oplemeniti što prikladnijom pasivnom elektronikom, primjenjujući akumulirana saznanja iz fizike, akustike i elektronike.
Za ovogodišnji Triode fest pripremili smo unaprijeđenu varijantu samostojećeg dipola na bazi Visaton B200, proširenog sa 15" bas ekstenzijom koju smo odradili sa jednom malom tvornicom u Kini koja je imala volje i vremena saslušati, a na kraju proizvesti i isporučiti drivere kakvima smo se nadali. Do viđenja u užarenom Bjelovaru...


Pozdrav ekipi,

Upoznali smo se u Splitu kod Davora dok sam slušao ovaj vaš zvučnik (stariju varijantu) sa 320B XLS pojačalom od g. Trlina. (ako se dobro sjećam imena bio je Miro sa suprugom i malenim ljubimcem :D ). Zvučnici su već onda bili odlični.

Zoran
zbotic
 
Postovi: 2024
Pridružen/a: 04 svi 2011, 07:14

Re: Novi članovi

PostPostao/la magis_audio » 06 tra 2012, 16:25

Eh, da nam je Sinišu nekako dovabiti na TF... on bi tek imao što za pokazati, zar ne Zorane?
Do sada nisam imao prilike poslušati veći broj cjevnih pojačala pa stoga i nisam kompetentan za neke opće sudove ali njegov rad me jednostavno zacoprao već nakon nekoliko minuta tako da sam naprosto bio ošamućen od ljepote tog zvuka.
magis_audio
 
Postovi: 9
Pridružen/a: 06 tra 2012, 11:38

Re: Novi članovi

PostPostao/la Dean » 06 tra 2012, 17:23

Dobrodošli !!! :cheer:
Dean
 
Postovi: 1774
Pridružen/a: 05 svi 2011, 17:13

Re: Novi članovi

PostPostao/la zbotic » 06 tra 2012, 20:36

magis_audio je napisao/la:Eh, da nam je Sinišu nekako dovabiti na TF... on bi tek imao što za pokazati, zar ne Zorane?
Do sada nisam imao prilike poslušati veći broj cjevnih pojačala pa stoga i nisam kompetentan za neke opće sudove ali njegov rad me jednostavno zacoprao već nakon nekoliko minuta tako da sam naprosto bio ošamućen od ljepote tog zvuka.


Nije ti bilo teško to primjetiti jer to pojačalo i je audiofilska Himalaja. :D Ja sam ga slušao više od dva mjeseca u svom sustavu i uz prikladne zvučnike to je TO....
zbotic
 
Postovi: 2024
Pridružen/a: 04 svi 2011, 07:14

Re: Novi članovi

PostPostao/la NINO.S » 06 tra 2012, 20:45

magis_audio je napisao/la:Srdačan pozdrav iz Kutine od Hrvoja i Miroslava

U fokusu našeg interesa je projektiranje i izrada zvučnika, nadamo se ugodnom druženju i novim saznanjima.
Fascinirani smo prirodnošću i uvjerljivošću zvuka koji isporučuju fullrange driveri, nastojimo ih oplemeniti što prikladnijom pasivnom elektronikom, primjenjujući akumulirana saznanja iz fizike, akustike i elektronike.
Za ovogodišnji Triode fest pripremili smo unaprijeđenu varijantu samostojećeg dipola na bazi Visaton B200, proširenog sa 15" bas ekstenzijom koju smo odradili sa jednom malom tvornicom u Kini koja je imala volje i vremena saslušati, a na kraju proizvesti i isporučiti drivere kakvima smo se nadali. Do viđenja u užarenom Bjelovaru...



Pozdrav ekipi i vidimo se u Bj. :admin:
NINO.S
 
Postovi: 178
Pridružen/a: 06 svi 2011, 10:00
Lokacija: Karin Kutina

PrethodnaSljedeća

Natrag na Hrvatski DIY Audio

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.

cron