TF2012 - lista smjestaja - majce

Re: TF2012 - lista smjestaja - majce

PostPostao/la Volta » 08 svi 2012, 12:47

pozdrav dečki.. nisam se dugo javljao, neke stvari su mi se poklopile s terminom održavanja festivala no probat ću navratiti u subotu popodne.. nadam se da će biti tako... :wave: :beer:
Avatar
Volta
 
Postovi: 19
Pridružen/a: 07 svi 2011, 14:48
Lokacija: Zagreb

Re: TF2012 - lista smjestaja - majce

PostPostao/la Gilhooley » 09 svi 2012, 14:36

Kvragu... :twisted: :twisted:

1) sstrsat + bolja polovica: dolazak u petak prije rucka, odlazk u nedilju medju zadnjima. Stavit cu 2 puta 2 PP-a a ako san falil harkonen ima zadatak da to ispravi. Majce najmanje 4 XXXL

2) Khadgar2007:dolazak u petak prije ručka,odlazak u nedjelju navečer(tj. kada nas istjeraju). 1 osoba 2 PP-a(opaska za pp ista kao i gore). Maja komada 1 L

3) kaligula + grunf + brane: 1×3-krevetna, sin + cura: 1×2-krevetna, 2×5PP, 2×XL, 2×XXL, 1×XXXL (možda konfekciju naknadno ispravim). Dolazak u Petak oko ručka, odlazak u Nedjelju popodne

4) Schultz + the_bebe + sonny : 1x3-krevetna , 3xN ( dolazak u subotu oko ručka, odlazak u nedjelju, kada, samo zvijezde znaju ) - konfekcija XXXL + 2 x XL + S

5) Tom_hifi - Majica L muška i majica M ženska

6) Harkonen - od jutra do mraka, pa opet do jutra...... a majica, paaaa... S?

7) Bepone - samo majice.. 6 komada L, i 2 komada XL, 2 komada M

8) Roko - majica XXXL - 3Pansiona (tri osobe)

9) joe dalton - 1xPP, subota ujutro - nedjelja popodne, majca L

10) Tazz - Majica L

11) Zmajz - Majica XXXL comata: 2 (ako bude u više boja, onda različite boje)

12) s@ki - majca XL i M , moram još provjeriti konfekciju , prema sadašnjoj situaciji neću prespavat, budem se tačkao sim tam

13) Klokan - majica XL i XXXL - Ako budem dolazio majica je moja a smjestaj il ce bit kod prijatelja ili sam tamo sam jedan dan

14) Lest - 2 majice M, 1/1 soba,2 PP ( dolazim u petak pred večer )

15) Gamgee i Eko Eko - dvokrevetna soba, noćenje subota na nedjelju N, majce: 2 kom L ( jedna je za zikija ), 1 kom XL

16) Dean- XXXL 2 komada, L x 1, M x 1, Subota ujutro, nedelja popodne, (valjda 1x PP)

17) Davorin - XXXL 2 komada(više boja) + 2 noćenja, jednokrevetna soba (najvjerojatnije dolazak u petak za ručak, a odlazak u nedjelju popodne)

18) Tubeman - XX(X)L 2 komada

19) Admin - XXL 1 komad, S 1 komad

20) Pamook - XXL 2 komada

21) NINO.S - XXL 1 kom 1puni pansion jednokrevetna (dolazak u subotu oko podne odlazak u nedelju među zadnjima)

22) MARINKO -M 1kom 1 puni pansion jednokrevetna (dolazak u sub. oko podne odlazak u ned. među zadnjima)

23) Criss - XXL 2kom

24) membrana -> majica L, komada 1

25) Edison - XXXL 2 kom., jednokrevetna, 2 puna pansiona, dolazim s Lestom u petak predvecer

26) fixxxer - majica L, 1 komad

27) Elvis, XL 1 kom, jedan krevet sasvim dovoljno za mene, 2 noćenja, dolazim sa Davorinom u petak i sigurno ću biti gladan i žedan.

28) LesFaul - Majica L, 1 komad (ne budem nazocan, al' ocem maj'cu!)

29) Bata Bane - XXL 1kom - 1PP

30) zika (X)XL x2 (komada 2) (uzeće ih za mene BataBane... zbunili ste me sa tim koliko X-ova treba, 185cm visok, 90kg težak, 100cm u struku)

31) Toxy - majica XL, komada 1

32) Guglielmo Pecoraro,Alessio Rossi,Sandro Castellan, Francesco Castellan 2/2,jedno nocenje u subotu,ak bude majica 2 L, 2 M

33) audio kutak - majica XXL 1 komad , dolazim u subotu na druženje i razgledavanje

34) Gilhooley - majica XL 2 komada, već sam dogovorio s Deanom da će mi on to uzeti jer ja ne dolazim. Ako nema 2 - daj barem 1.


Pozdrav, hvala, isprika,

Gilhooley
Haba, haba, haba...
Avatar
Gilhooley
 
Postovi: 173
Pridružen/a: 10 srp 2011, 22:11
Lokacija: Zagreb

Re: TF2012 - lista smjestaja - majce

PostPostao/la Klokan » 10 svi 2012, 01:11

Moze neko dodati jednu XL majicu za Wyrusa...na mobitelu sam.
----------------------------------------------------------------------------------------------
Real Radios Glow in the Dark!
Avatar
Klokan
 
Postovi: 574
Pridružen/a: 16 vel 2012, 17:38

Re: TF2012 - lista smjestaja - majce

PostPostao/la Dean » 10 svi 2012, 06:43

1) sstrsat + bolja polovica: dolazak u petak prije rucka, odlazk u nedilju medju zadnjima. Stavit cu 2 puta 2 PP-a a ako san falil harkonen ima zadatak da to ispravi. Majce najmanje 4 XXXL

2) Khadgar2007:dolazak u petak prije ručka,odlazak u nedjelju navečer(tj. kada nas istjeraju). 1 osoba 2 PP-a(opaska za pp ista kao i gore). Maja komada 1 L

3) kaligula + grunf + brane: 1×3-krevetna, sin + cura: 1×2-krevetna, 2×5PP, 2×XL, 2×XXL, 1×XXXL (možda konfekciju naknadno ispravim). Dolazak u Petak oko ručka, odlazak u Nedjelju popodne

4) Schultz + the_bebe + sonny : 1x3-krevetna , 3xN ( dolazak u subotu oko ručka, odlazak u nedjelju, kada, samo zvijezde znaju ) - konfekcija XXXL + 2 x XL + S

5) Tom_hifi - Majica L muška i majica M ženska

6) Harkonen - od jutra do mraka, pa opet do jutra...... a majica, paaaa... S?

7) Bepone - samo majice.. 6 komada L, i 2 komada XL, 2 komada M

8) Roko - majica XXXL - 3Pansiona (tri osobe)

9) joe dalton - 1xPP, subota ujutro - nedjelja popodne, majca L

10) Tazz - Majica L

11) Zmajz - Majica XXXL comata: 2 (ako bude u više boja, onda različite boje)

12) s@ki - majca XL i M , moram još provjeriti konfekciju , prema sadašnjoj situaciji neću prespavat, budem se tačkao sim tam

13) Klokan - majica XL i XXXL - Ako budem dolazio majica je moja a smjestaj il ce bit kod prijatelja ili sam tamo sam jedan dan

14) Lest - 2 majice M, 1/1 soba,2 PP ( dolazim u petak pred večer )

15) Gamgee i Eko Eko - dvokrevetna soba, noćenje subota na nedjelju N, majce: 2 kom L ( jedna je za zikija ), 1 kom XL

16) Dean- XXXL 2 komada, L x 1, M x 1, Subota ujutro, nedelja popodne, (valjda 1x PP)

17) Davorin - XXXL 2 komada(više boja) + 2 noćenja, jednokrevetna soba (najvjerojatnije dolazak u petak za ručak, a odlazak u nedjelju popodne)

18) Tubeman - XX(X)L 2 komada

19) Admin - XXL 1 komad, S 1 komad

20) Pamook - XXL 2 komada

21) NINO.S - XXL 1 kom 1puni pansion jednokrevetna (dolazak u subotu oko podne odlazak u nedelju među zadnjima)

22) MARINKO -M 1kom 1 puni pansion jednokrevetna (dolazak u sub. oko podne odlazak u ned. među zadnjima)

23) Criss - XXL 2kom

24) membrana -> majica L, komada 1

25) Edison - XXXL 2 kom., jednokrevetna, 2 puna pansiona, dolazim s Lestom u petak predvecer

26) fixxxer - majica L, 1 komad

27) Elvis, XL 1 kom, jedan krevet sasvim dovoljno za mene, 2 noćenja, dolazim sa Davorinom u petak i sigurno ću biti gladan i žedan.

28) LesFaul - Majica L, 1 komad (ne budem nazocan, al' ocem maj'cu!)

29) Bata Bane - XXL 1kom - 1PP

30) zika (X)XL x2 (komada 2) (uzeće ih za mene BataBane... zbunili ste me sa tim koliko X-ova treba, 185cm visok, 90kg težak, 100cm u struku)

31) Toxy - majica XL, komada 1

32) Guglielmo Pecoraro,Alessio Rossi,Sandro Castellan, Francesco Castellan 2/2,jedno nocenje u subotu,ak bude majica 2 L, 2 M

33) audio kutak - majica XXL 1 komad , dolazim u subotu na druženje i razgledavanje

34) Gilhooley - majica XL 2 komada, već sam dogovorio s Deanom da će mi on to uzeti jer ja ne dolazim. Ako nema 2 - daj barem 1.

35) Wyrus - XL 1 kom
Dean
 
Postovi: 1774
Pridružen/a: 05 svi 2011, 17:13

Re: TF2012 - lista smjestaja - majce

PostPostao/la Klokan » 11 svi 2012, 00:15

Klokan je napisao/la:Samo da najavim da od mojih rukovorina za TF nazalost nece biti nista (Kako stvari stoje) ali u buducnosti (vrlo skoroj) ce ih biti. Posto za sada ovisim o roditelima (ili koliko si zaradim) sprijecile su me financije a isto tako i slobodno vrijeme jer ga kao i svaki NORMALNI teenager provodim s prijateljima. Nisam mogao i stigao napraviti nesta za taj nas festival. U svakom slucaju dolazim na TF da se upoznam sa svima i da vidim neke radove koji ce me, nadam se, potaknuti na daljni rad i ulaganje u buducnost.

Danas sam tek poceo praviti kutiju za EL84 SE amp tako da su sanse da zavrsim projekt do TF jaaaaaaako male. Ali nadam se da ce biti i TF 2013 negdje u blizini pa da pokazem svoje (skromno) iskustvo i znanje pred svima vama.



A danas sam zavrsio amp i ipak necu doci praznih ruku u bjelovar !!! :cheer:

Pitanje je samo na cemu i sa cega cu svirati jer od te opreme nemam nista a nisam htio rezervirati jer do danas nisam znao dali cu uopce dolaziti kao izlagac ili obican posjetioc...
----------------------------------------------------------------------------------------------
Real Radios Glow in the Dark!
Avatar
Klokan
 
Postovi: 574
Pridružen/a: 16 vel 2012, 17:38

Re: TF2012 - lista smjestaja - majce

PostPostao/la harkonen » 11 svi 2012, 07:06

Naći će se "ponešto" da se prikopčaš, bez brige.
Čestitke na uratku, ali fotka na dropboxu ti je pod accountom pa čestitam "uprazno"!
Uploadaj ti to klasično....
:ugeek:
I'm too old for this s...
Avatar
harkonen
 
Postovi: 2195
Pridružen/a: 04 svi 2011, 14:27
Lokacija: Bjelovar

Re: TF2012 - lista smjestaja - majce

PostPostao/la Klokan » 11 svi 2012, 11:28

http://db.tt/ljZFklin

Probajte ovaj.
----------------------------------------------------------------------------------------------
Real Radios Glow in the Dark!
Avatar
Klokan
 
Postovi: 574
Pridružen/a: 16 vel 2012, 17:38

Re: TF2012 - lista smjestaja - majce

PostPostao/la harkonen » 17 svi 2012, 10:10

Ostalo desetak najvećih majica (XXXL) , pa tko želi, treba, mora - neka javi na PM.
:ugeek:
I'm too old for this s...
Avatar
harkonen
 
Postovi: 2195
Pridružen/a: 04 svi 2011, 14:27
Lokacija: Bjelovar

Prethodna

Natrag na Triode festival

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.

cron