JVC JT-V31 tuner

Re: JVC JT-V31 tuner

PostPostao/la audio kutak » 30 lip 2012, 01:08

mrzim takve koji povuku predmet sa aukcije "samo zato što nisu dobili očekivanu cijenu", ono, premalo im i onda izmišljaju svakojake gluposti

u redu je povući predmet sa aukcije ako nema ponuda ali kada ih ima....hm....

ja imam Kenwood KT-7020 i prezadovoljan sam njime... jedan od zadnjih koji su valjali...
Jedan trenutak sreće vrijedi tisuću godina slave
Avatar
audio kutak
 
Postovi: 1118
Pridružen/a: 21 tra 2012, 21:18
Lokacija: VG

Re: JVC JT-V31 tuner

PostPostao/la ilimzn » 30 lip 2012, 02:20

tom_hifi je napisao/la:Nebi vjerovao, ali tip ga je povukao s aukcije dan-dva prije kraja. U to vrijeme sam ja bio najviši bidder s 3 eura, no, vjerujem da bi taj cijena još ohoho porasla zadnjih par sati prije kraja.


Ili je tip teski eBay pocetnik (sto bi se lako vidlo iz feedback-a, a ako je, tu je uvijek rizik), ili je (vjerojatnije) netko dosao osobno, ponudio neku cifru i prodan je tuner. Ja sam inace ovakve genijalce koje ne kazu u opisu aukcije da si daju pravo da povuku predmet s aukcije redovito izbjegavao. Naucio lekciju na jednom genijalcu koji je po zavrsetku aukcije i placanju PayPalom izjavio kako je to vec prodano i vratio mi novce - minus PayPal trosak. Dobio je naravno negativan feedback.
ilimzn
Iron Man
 
Postovi: 979
Pridružen/a: 05 svi 2011, 13:39

Re: JVC JT-V31 tuner

PostPostao/la tom_hifi » 30 lip 2012, 08:07

Moguće da je netko osobno došao po njega, no, tip nigdje nije napisao zašto ga je povukao s aukcije niti dao ikakvo drugo objašnjenje. Inače ima podosta dobrih i kvalitetnih uređaja, pa pretpostavljam da se radi upravo o tome, ali svejedno. Bilo mi žao poradi takvog uređaja.
Avatar
tom_hifi
 
Postovi: 2087
Pridružen/a: 16 kol 2011, 17:33
Lokacija: Oroslavje

Prethodna

Natrag na Refresh starih uređaja

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 3 gostiju.

cron