OB zvučnici

Re: OB zvučnici

PostPostao/la the_bebe » 24 sij 2013, 22:44

Odlično...kad se bude točno znalo molim te da nam javiš jer nas ima vjerovatno par koji bi sjeli u auto i došli se malo družiti sa vama... :D
Ja sam bogat čovek
Avatar
the_bebe
 
Postovi: 370
Pridružen/a: 02 sij 2012, 09:36
Lokacija: Rijeka

Re: OB zvučnici

PostPostao/la drago67 » 24 sij 2013, 22:55

the_bebe je napisao/la:Odlično...kad se bude točno znalo molim te da nam javiš jer nas ima vjerovatno par koji bi sjeli u auto i došli se malo družiti sa vama... :D


svakako...nema problema... :D
i još ako nekoga interesuje...internetna strana mog brata i jedan mali dio zvučnika koje je napravio
http://www.rmsound.si
drago67
 
Postovi: 103
Pridružen/a: 26 tra 2012, 17:09

Re: OB zvučnici

PostPostao/la audio kutak » 25 sij 2013, 00:12

drago67 je napisao/la:
the_bebe je napisao/la:Odlično...kad se bude točno znalo molim te da nam javiš jer nas ima vjerovatno par koji bi sjeli u auto i došli se malo družiti sa vama... :D


svakako...nema problema... :D
i još ako nekoga interesuje...internetna strana mog brata i jedan mali dio zvučnika koje je napravio
http://www.rmsound.si

jako lijepo! a jesu li i cijene lijepe ili su više kao top model ?? :mrgreen:
Jedan trenutak sreće vrijedi tisuću godina slave
Avatar
audio kutak
 
Postovi: 1118
Pridružen/a: 21 tra 2012, 21:18
Lokacija: VG

Re: OB zvučnici

PostPostao/la zika » 25 sij 2013, 11:00

drago67 je napisao/la:
the_bebe je napisao/la:Odlično...kad se bude točno znalo molim te da nam javiš jer nas ima vjerovatno par koji bi sjeli u auto i došli se malo družiti sa vama... :D


svakako...nema problema... :D
i još ako nekoga interesuje...internetna strana mog brata i jedan mali dio zvučnika koje je napravio
http://www.rmsound.si

Ovo mi je (još od ranije) ostalo u s(j)ećanju:
slika
Zanimljiv je i: http://www.soulsonicspeakers.com/ ... ;)
No use permitting some prophet of doom to wipe every smile away. Come hear the music play. || In a search for the best simulacrum...
Avatar
zika
 
Postovi: 269
Pridružen/a: 06 svi 2011, 19:54

Re: OB zvučnici

PostPostao/la drago67 » 25 sij 2013, 15:01

jako lijepo! a jesu li i cijene lijepe ili su više kao top model ?? :mrgreen:[/quote]

cijene su lijepe za nas frendove....to se obično proda među nama samima...za kulturan novac...među frendovima..
te sustrete ne radimo iz neke velike zarade,za nas je to dosta puta čisti gubitak...jer nabavimo i piče i nešto da se stavi na zube i tako...dosta puta...dolazimo u minus..al nema veze,važno da se družimo i zabavljamo ,te uživamo u onome što najviše volimo....muzici.
a oni soulsonic su mirotova stvar i biznis i tu mi nemamo ništa...
ah da ,da ne zaboravim i trečeg vrlo važnog dečka,koji nabavlja zvučnike i ostalu robu....to je boštjan iz celja koji ima firmu audioexpert....
drago67
 
Postovi: 103
Pridružen/a: 26 tra 2012, 17:09

Re: OB zvučnici

PostPostao/la Khadgar2007 » 25 sij 2013, 15:11

Znači kao i mi sa Triode Festivalom ča se tiče druženja i tako.
"Nakon prve čaše vidite stvari onakvim, kakve bi vi htjeli da budu. Nakon druge vidite ih onakvim, kakve nisu. Na kraju ih vidite onakvim, kakve zaista jesu, što je najgora stvar na svijetu."
Avatar
Khadgar2007
 
Postovi: 2488
Pridružen/a: 05 svi 2011, 16:44
Lokacija: Sisak

Re: OB zvučnici

PostPostao/la drago67 » 25 sij 2013, 15:15

Khadgar2007 je napisao/la:Znači kao i mi sa Triode Festivalom ča se tiče druženja i tako.


tačno tako...
drago67
 
Postovi: 103
Pridružen/a: 26 tra 2012, 17:09

Re: OB zvučnici

PostPostao/la audio kutak » 25 sij 2013, 19:40

drago67 je napisao/la:jako lijepo! a jesu li i cijene lijepe ili su više kao top model ?? :mrgreen:


cijene su lijepe za nas frendove....to se obično proda među nama samima...za kulturan novac...među frendovima..
te sustrete ne radimo iz neke velike zarade,za nas je to dosta puta čisti gubitak...jer nabavimo i piče i nešto da se stavi na zube i tako...dosta puta...dolazimo u minus..al nema veze,važno da se družimo i zabavljamo ,te uživamo u onome što najviše volimo....muzici.
a oni soulsonic su mirotova stvar i biznis i tu mi nemamo ništa...
ah da ,da ne zaboravim i trečeg vrlo važnog dečka,koji nabavlja zvučnike i ostalu robu....to je boštjan iz celja koji ima firmu audioexpert....[/quote]
nisam mislio na "vašu" cijenu več na zvučnike sa web stranice koju si dao, neke okvirne cijene....

a to što vi prodajete između sebe, tako i mi radimo.... ;)

pozdrav
Jedan trenutak sreće vrijedi tisuću godina slave
Avatar
audio kutak
 
Postovi: 1118
Pridružen/a: 21 tra 2012, 21:18
Lokacija: VG

Re: OB zvučnici

PostPostao/la drago67 » 25 sij 2013, 22:46

line...6.jpg
line...6.jpg (32.87 KiB) Pogledano 8136 put/a.
line array   5.JPG
line array 5.JPG (40.36 KiB) Pogledano 8136 put/a.

audio kutak ako si mislio tu stranu rmsound.si to su mnogi zvučnici koje je brat radio i za sebe i mene ... on ima i više sastava za veča ozvučenja..
a inače uglavnom radi za te frende sa foruma ,nije to toliko ,da se od toga živi..
tu su i diy line arrayi,jaki bas zvučnici,itd...
drago67
 
Postovi: 103
Pridružen/a: 26 tra 2012, 17:09

Prethodna

Natrag na Zvučnici

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.

cron