Magneplanari oglasi

Magneplanari oglasi

PostPostao/la black coffe » 14 vel 2020, 10:24

Lipi moji doli , aj jedno pitanje od gore . Več dugo gledam one Magneplanere kako sa čovik pati da ih proda ( iz Trogira- Čiovo ) jel ga znate ? el tu nešto ne štima oli što . Ako more koja unaprid fala :)
black coffe
 
Postovi: 82
Pridružen/a: 24 svi 2012, 12:42

Re: Magneplanari oglasi

PostPostao/la zbotic » 14 vel 2020, 13:58

Ne znam čovjeka, ali me par puta kontaktirao preko Njuškala za neke moje oglase. Možda on mene zna, ali ja sada ne mogu povezati tko je.

Imao sam neko vrijeme takve Magneplanare i to su OK zvučnici, čija je glavna karakteristika ugodan zvuk sa podosta koloracija. Nema tu puno ni visokih, ni baseva, ali ono što odrade je ugodno i psihorelaksirajuće. Mislim da tip traži 3500KN i toliko vrijede pod uvjetom da je sve ispravno. Za nešto malo više od toga su prodani i ovi koji su bili kod mene...ne sjećam se točno ali otprilike 3700 - 4000KN.
zbotic
 
Postovi: 2024
Pridružen/a: 04 svi 2011, 07:14

Re: Magneplanari oglasi

PostPostao/la black coffe » 14 vel 2020, 15:11

Spustia na 2500 pa me čudi ? da niko nije uzea . Ja tražim nešto za spavaću ( sad se u njoj sluša glazba a ne "one" stvari ) . Ma tamo baš treba neki ka loudnes efekt i da ima "stage" da instrumenti ne zvuče na hrpi zgužvano , znači ne glasno al da ima svega . Znači mora se poslušat ništa na neviđeno . Mislio san da ekipa iz Zadra koja se bavi elektrostatima zna nešto o tome , al sačekaču možda se ko javi . Btw što im more ka "otić" . Fala što si se javio :) .
black coffe
 
Postovi: 82
Pridružen/a: 24 svi 2012, 12:42

Re: Magneplanari oglasi

PostPostao/la elvis » 19 vel 2020, 13:03

Iskreno nisam niti vidio ove postove. Magnetostati u pravilu rade dobro no izbjegavati treba prastare modele. Meni se zvuk istih sviđa, no možda ja nisam objektivan. Ne vole preglasnu relrodukciju kada ima dosta prvog registara, membrana zna ružno reagirati na to, ostalo sve za 5. Naravno imaju i svojih mana, pogotovo sa žicom naljepjenom na membranu, no što je tu je. Ne znam ništa o tim zvučnicima koji se prodaju, no cijena mi se čini iznimno prihvatljivom.
Avatar
elvis
 
Postovi: 1484
Pridružen/a: 04 svi 2011, 14:38


Natrag na DIY oglasnik

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 10 gostiju.

cron