Shigaclone donor

Gdje, kako, za koliko...

Shigaclone donor

PostPostao/la Ishmael » 23 kol 2011, 14:56

Slučajno nabasao u oglasniku na JVC CD radio koji u sebi sadrži CD transport koji se na diyaudio.com zove Shigaclone.

Evo i link, ako nekog zanima.
http://www.njuskalo.hr/linije-radio-kasetofoni/prodajem-cd-portable-system-rc-ez31b-oglas-3388621

Na slici ne vidim daljinac, u originalu je išao uz taj uređaj. Trebalo bi nazvati i pitati..

Sretno!
Avatar
Ishmael
 
Postovi: 21
Pridružen/a: 29 svi 2011, 13:26

Re: Shigaclone donor

PostPostao/la Dean » 23 kol 2011, 16:45

S obzirom da sam ja novi u tome; a to je nešto dobro?
Dean
 
Postovi: 1774
Pridružen/a: 05 svi 2011, 17:13

Re: Shigaclone donor

PostPostao/la harkonen » 23 kol 2011, 19:25

Dean je napisao/la:S obzirom da sam ja novi u tome; a to je nešto dobro?

Isuse, Deane, pa di ti živiš? U radioni?
Tu imaš ravno 501 stranicu o Shigaclon transportu (sudeći po kolilini teksta on savija prostor-vrijeme, pere veš i mami te mlade, ali punoljetne djeve, čini ih podatnim ,a možda i konvertira kredite u švicarcima u japanski jen, tko zna, ali 501 strana???)

http://www.diyaudio.com/forums/digital- ... story.html

501 strana , a ti ne znaš?
Kad pročitaš, napravi ovdje sintezu i esej... da i mi znamo o čemu se radi :ugeek:
I'm too old for this s...
Avatar
harkonen
 
Postovi: 2195
Pridružen/a: 04 svi 2011, 14:27
Lokacija: Bjelovar

Re: Shigaclone donor

PostPostao/la tubeman » 23 kol 2011, 19:57

Šta ćeš, Dean. Kraljevsto Nebesko nam je zajamčeno kad živimo u neznanju ;)

Kaj, opet je netko kod Binga nabavio hrpu nerealiziranih drajvova pa razvija priču ???
A po starom dobrom običaju :ugeek: njuši proviziju :twisted: :twisted:
Niš' se ti ne živciraj. Ako trebaš, nabavim ti neki odvratni Philips ili Sony od kakvih desetak kila pod mostom da ne tuguješ za shugaclonovima.
Nije baš isto, ali možda ublaži tugu ;)
Avatar
tubeman
 
Postovi: 398
Pridružen/a: 05 svi 2011, 17:14
Lokacija: Varaždin

Re: Shigaclone donor

PostPostao/la tubeman » 23 kol 2011, 20:05

A :ugeek: je sumniv odma čim nešto melje o nevinim punoljetnim djevama.
Toga već dugo nema u ovim prostorima, osim ako se od vrućine nije stvorila neka pukotina u zakrivljenosti prostora pa odnekud dospjela neka neraspakirana vintage serija (djeva) (starijih).
Nemoj niti slučajno paliti project X u ovim uvjetima !!!
Avatar
tubeman
 
Postovi: 398
Pridružen/a: 05 svi 2011, 17:14
Lokacija: Varaždin

Re: Shigaclone donor

PostPostao/la harkonen » 23 kol 2011, 21:37

Sad sam zbunjen? Pa otkad sam ja to državni neprijatelj i sumnjivac br.1? :(
Imam dojam da KNOJ još postoji - po Tubemanovom bi ja već odavno tukao po Golom otoku..... :cry:

Mlade djeve - punoljetne? Pod djevom sam mislio na žensko biće koje u tebi budi zaštitničke instinkte,
a ne stanje u kojem još nije "upoznala" muškarca. Punoljetno je tu više kao moralna ograda......
ah, idem spavat' - možda je zaista vrućina preteška...
:ugeek:



p.s. tema je zaista naširoko (začudan broj stranica - 501 ) obrađena, pa mi ne pada na pamet sve čitati.
Kome se dade, možda da dade sažetak ako procjeni da tu ima kakovog diyerskog potencijala.
Zadnja izmjena: harkonen; 23 kol 2011, 22:06; ukupno mijenjano 2 put/a.
I'm too old for this s...
Avatar
harkonen
 
Postovi: 2195
Pridružen/a: 04 svi 2011, 14:27
Lokacija: Bjelovar

Re: Shigaclone donor

PostPostao/la s@ki » 23 kol 2011, 21:43

tema je stara ko biblija i ako se dobro sjecam Peter Daniel je pokrenuo cijelu priču. Našao je JVC "kazic" , nekakav boom box svasta nesto i izvadio laser van.
za istog su na kraju napravili napajanje, kontrole i sve ostalo u nekoliko navrata.

Sve u svemu, kako su pričali, ima velikog potencijala i mnogi su bili više nego zadovoljni.
Našlo se tamo i dosta impresivnih samogradnji sa po 20kg alumija za kučište :D (karikiram), no sve u svemu, dosta zgodno štivo.
Budimo UNIVERZALNI
Avatar
s@ki
 
Postovi: 1465
Pridružen/a: 05 svi 2011, 14:39

Re: Shigaclone donor

PostPostao/la Edison » 23 kol 2011, 22:12

Svidja mi se tubemanov naziv Shugaclone... :lol:

Mozda to i radi kako pisu, ali mene vise takva cudesa ne zanimaju. Prvo je bio Gainclone s 3875, kao svira "za izuti se", "izbacuje iz cipela", bolji od X puta skupljeg tvornickog uredjaja (X stavite proizvoljno, ali nek je veci od 3, gornja granica nije limitirana). OK, napravio, probao, modificirao, slusao. Radi pristojno, prosjek, nista vise od toga...

Onda dosao "T-amp", taj jos bolji, jede onog gore i sve ostale za dorucak, i jos pojede hrpu djevica (ako ih uspije naci)... Nabavio na sajmu u Ljubljani originalni T-amp. Probao s baterijama, napravio mu fini ispravljac, slusao, probao... Nabavio plocicu i nekog modernijeg s chipom 2020, 2024 ili tako nesto... Slozio, probao... Radi, nije lose, ali i to je zvucno u nekom prosjeku. A "djeca" digla buru oko toga kao da je nesto sto ce pomesti sve s trzista...

Dobro, mozda je moj kriterij malo visi jer slusam A-klasu (Aleph 3), ili SET cijevna pojacala, ali nekako mi se cini da za sve te nove, jeftine i cudotvorne uredjaje vrijedi ona stara: koliko para - toliko muzike...
Čovječe pazi da ne ideš malen ispod zvijezda!
Avatar
Edison
 
Postovi: 1180
Pridružen/a: 04 svi 2011, 21:32
Lokacija: Rijeka

Re: Shigaclone donor

PostPostao/la s@ki » 23 kol 2011, 22:28

neznam, no svojevremeno sam pratio temu i ljudi su radili svašta. Osobno, da već ulazim u toliko kemijanja sa kučištem, napajanjem, ovim onnim, onda bi izdvojio za CDpro 2m i bio miran na duge staze. no za igranje, tko ima viška vremena i volje, zašto ne probati ?
Budimo UNIVERZALNI
Avatar
s@ki
 
Postovi: 1465
Pridružen/a: 05 svi 2011, 14:39

Re: Shigaclone donor

PostPostao/la Dean » 23 kol 2011, 23:10

Ma zadovoljan sam ja sa bilo kojim CD-om. Upravo mi Philips 614 nešto rikava, a utrčao je s@ki sa 604, pa sad imam zamjenu. Kad mi pukne film odrešit ču kesu i kupit neki player za 150 kuna i basta :mrgreen:
Dean
 
Postovi: 1774
Pridružen/a: 05 svi 2011, 17:13

Sljedeća

Natrag na Nabava dijelova

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.