Bepo

Bepo

PostPostao/la Edison » 15 lis 2011, 22:05

Vidim beponea medju aktivnim korisnicima. Znaci, ziv je, i vec se snasao u Kongu! :)

Znaci nije bilo:
Poglavica ljuto seoskom kuharu: - Kakva ti je ovo vecera? Samo suhi rizi? Je ostalo ca onog suga od Bepa od obida? ;) :lol:

Bepo, javi se! 8-)
Čovječe pazi da ne ideš malen ispod zvijezda!
Avatar
Edison
 
Postovi: 1180
Pridružen/a: 04 svi 2011, 21:32
Lokacija: Rijeka

Re: Bepo

PostPostao/la sstrsat » 15 lis 2011, 22:08

Edison je napisao/la:Vidim beponea medju aktivnim korisnicima. Znaci, ziv je, i vec se snasao u Kongu! :)


Da samo ziv. Vec je pocel lampizirat kongo :lol: :lol:
Krepat ma ne molat
Avatar
sstrsat
 
Postovi: 1745
Pridružen/a: 04 svi 2011, 18:21
Lokacija: Rijeka

Re: Bepo

PostPostao/la Dean » 15 lis 2011, 22:21

Ne znam zašto ste mu posvetili temu, kad će ga ionako brzo pojesti? :lol:
Dean
 
Postovi: 1774
Pridružen/a: 05 svi 2011, 17:13

Re: Bepo

PostPostao/la Edison » 15 lis 2011, 22:23

sstrsat je napisao/la:Da samo ziv. Vec je pocel lampizirat kongo :lol: :lol:


Sad su naje... oni u Kongu. :lol:

Nego, cini mi se da radi na brodu za polaganje podmorskih kabela. Kad se bude vracao, mogao bi ponijeti 10-tak metara tog kabela, da ga isprobamo za strujase... Metar toga je minimalno 100 kg, pa da vidimo tko ima deblji? Definitivno deep-end kabel... :lol:
Čovječe pazi da ne ideš malen ispod zvijezda!
Avatar
Edison
 
Postovi: 1180
Pridružen/a: 04 svi 2011, 21:32
Lokacija: Rijeka

Re: Bepo

PostPostao/la bepone » 15 lis 2011, 22:35

ojla mladici!!
tu se radi 12h i spava ostalih 12! zenskiju nema ni za lijek, bi reko trs treba napravit gace od lima za sprijecit nesrecu!! :lol: :lol: filipinci su posvuda i treba pomalo snjima, to je mafija!
brod mi poteze podvodni naftovod, po dnu mora idu tube, od platforme do platforme (dubina mora 1 km)! vari se jedna na drugu i polako ide napred,
jes rade filipinci i jucer sam potamanio tunu sa grila koju pecaju s broda (super, mozda je to i najboilje jes ovdje!) ali sam fulo sa salatom (ananas, mrkva, krastavci ili nesto slivcno njima, luk i js nesto naribano)uzeo za probat, ali sam skuzio da oni ni ne gledaju sta ribaju tako da danas samo trcin po vecejima :lol:

kongo izgleda kao kuba 70 svi gledaju kao da bi te pojeli, nije preporucljivo bas prevec se druzit s njima posebno navecer, sreca pa smo odmah isplovoli, tu sam negdje na atlantiku samo platforme okolo :!:
bepone
 
Postovi: 704
Pridružen/a: 06 svi 2011, 08:51

Re: Bepo

PostPostao/la Dean » 15 lis 2011, 22:39

Ma ja sam se šalio da će te pojesti... Tebe bi mogli jedino na buru pa u grah !! :lol:
Dean
 
Postovi: 1774
Pridružen/a: 05 svi 2011, 17:13

Re: Bepo

PostPostao/la Edison » 15 lis 2011, 22:42

bepone je napisao/la:ojla mladici!!
tu se radi 12h i spava ostalih 12! zenskiju nema ni za lijek, bi reko trs treba napravit gace od lima za sprijecit nesrecu!! :lol: :lol:

ali sam fulo sa salatom (ananas, mrkva, krastavci ili nesto slivcno njima, luk i js nesto naribano)uzeo za probat, ali sam skuzio da oni ni ne gledaju sta ribaju tako da danas samo trcin po vecejima :lol:


Limene gace nisu zgodne za ovo trcanje... :lol:

bepone je napisao/la:kongo izgleda kao kuba 70 svi gledaju kao da bi te pojeli, nije preporucljivo bas prevec se druzit s njima posebno navecer, sreca pa smo odmah isplovoli, tu sam negdje na atlantiku samo platforme okolo :!:


Samo na hranu mislis... :lol:
Čovječe pazi da ne ideš malen ispod zvijezda!
Avatar
Edison
 
Postovi: 1180
Pridružen/a: 04 svi 2011, 21:32
Lokacija: Rijeka

Re: Bepo

PostPostao/la sstrsat » 15 lis 2011, 22:43

bepone je napisao/la:kongo izgleda kao kuba 70 svi gledaju kao da bi te pojeli, nije preporucljivo bas prevec se druzit s njima posebno navecer, sreca pa smo odmah isplovoli, tu sam negdje na atlantiku samo platforme okolo :!:


Nisi ti vidil Nigeriju, Kongo je mila majka prema njoj. :lol: Tamo kade su bili Francuzi jos je i ostala neka mrvica civilizacije ali tamo di su bili Englezi (koji su tada znali samo za batinu), ma tesko je to predocit onomu ki to ni vidil uzivo
Krepat ma ne molat
Avatar
sstrsat
 
Postovi: 1745
Pridružen/a: 04 svi 2011, 18:21
Lokacija: Rijeka

Re: Bepo

PostPostao/la grunf » 15 lis 2011, 22:49

zanimljive zemlje vas dvoje obilazite :mrgreen:
"Bolje nešto od nečega nego ništa od ničega."
Avatar
grunf
 
Postovi: 844
Pridružen/a: 05 ruj 2011, 23:51
Lokacija: Šibenik

Re: Bepo

PostPostao/la harkonen » 15 lis 2011, 23:11

Skužio sam što radi brod, skužio sam što se jede, skužio sam što se ne jede, skužio seksualnu orijentaciju (ili dezorijentaciju?) no što je Bepo, točan opis posla? Kakva je elektronika na brodu?
Na kom naponu radi brodska mreža?
I'm too old for this s...
Avatar
harkonen
 
Postovi: 2195
Pridružen/a: 04 svi 2011, 14:27
Lokacija: Bjelovar

Sljedeća

Natrag na Offtopic

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 4 gostiju.