R.I.P. Nino.s

Hrvatski DIY Audio forum

R.I.P. Nino.s

PostPostao/la audio kutak » 28 tra 2017, 17:17

samo da javim da je Nino.s preminuo danas tokom operacije na srcu...
:cry: :cry:
RIP
Jedan trenutak sreće vrijedi tisuću godina slave
Avatar
audio kutak
 
Postovi: 1118
Pridružen/a: 21 tra 2012, 21:18
Lokacija: VG

Re: R.I.P. Nino.s

PostPostao/la zbotic » 28 tra 2017, 19:45

Svu smo u šoku od kada smo primili vijest o Ninovoj smrti, teško je uopće nešto i napisati ovdje.

S Ninom sam se susreo prije dva mjeseca na mom proputovanju kroz Ravne Kotare. Tako smo se liepo ispričali, radovali se susretu, planirali nove projekte i dane ponovnih susreta, slušanja glazbe, marendi i rastali se riječima kako se moramo češće viđati....

Malo je ljudi koje sam doživljavao tako poštene i dobre kao Nina. Ne znam što kazati, tuga, velika tuga.....
zbotic
 
Postovi: 2024
Pridružen/a: 04 svi 2011, 07:14

Re: R.I.P. Nino.s

PostPostao/la zika » 28 tra 2017, 20:06

Najiskrenija sućut njegovim najbližima. Počivao u miru.
No use permitting some prophet of doom to wipe every smile away. Come hear the music play. || In a search for the best simulacrum...
Avatar
zika
 
Postovi: 269
Pridružen/a: 06 svi 2011, 19:54

Re: R.I.P. Nino.s

PostPostao/la FFL » 28 tra 2017, 20:29

Lepo smo se družili u Karinu, bio je perfektan domaćin. Baš mi je žao.
RIP
Avatar
FFL
 
Postovi: 26
Pridružen/a: 30 kol 2012, 19:39
Lokacija: Zrenjanin

Re: R.I.P. Nino.s

PostPostao/la elvis » 28 tra 2017, 21:12

Nino je jutros imao jak srčani udar, kola hitne pomoći su došla iz Benkovca u Karin u rekordnom roku. Ninu je tada već bilo iznimno loše, krenuli su sa reanimacijom. Vrlo brzo su stigli u zadarsku bolnicu, operacija je trajala preko sat i pol, no Nino se nije uspio izvući, preminuo je oko 11h. Obzirom da je bio dosta mlad, tek 46. godina, do zadnjeg trenutka smo se nadali da će sve biti OK, a kada je kirurg prišao i rekao da je Nino preminuo šok je bio nezamisliv. Ne trebam vam govoriti koliko sam bio blizak sa njim, kroz moje često spominjanje Nina na forumu lako je zaključiti da sam se sa njim konzultirao baš oko svega, bilo da se radi o našem dragom hobiju, bilo o drugim stvarima u životu. Sve što sam zadnjih par godina napravio, napravio sam po njegovoj preporuci i sve je bilo čista petica. Gubitak je ogroman i meni ništa više neće biti isto, ostaje velika praznina, nemam je čim nadomjestiti.

Pogreb našeg Nina biti će u mjestu Kruševo blizu Obrovca, 1. svibnja 2017. u 17:30h.

Pozdrav svim prijateljima sa foruma

Elvis
Avatar
elvis
 
Postovi: 1484
Pridružen/a: 04 svi 2011, 14:38

Re: R.I.P. Nino.s

PostPostao/la mulin » 29 tra 2017, 13:17

uh :cry: .tek smo se upoznali.nada sam se da cemo se vidit još dosta puta.sucut najbližima
mulin
 
Postovi: 361
Pridružen/a: 07 pro 2014, 14:23

Re: R.I.P. Nino.s

PostPostao/la zbotic » 02 svi 2017, 09:34

Jučer smo dostojanstveno ispratili Nina. To što nema puno komentara od nekih od kojih bi se to moglo očekivati samo govori o tome koliko je ekipa bila blisko povezana i koliki je ovo šok. To će trajati sigurno neko vrijeme, ali iz iskustva mogu kazati da vrijeme liječi sve rane. Nažalost teško izlječivo njegovoj supruzi i dvoje osnovnoškolaca. Poznavajući Elvisa i Roka siguran sam da će im pomagati onoliko koliko budu mogli pa i više od toga.
Ali život sigurno ide dalje za sve, iako je ponekad teško predvidjeti njegove tokove.....
Počivao u miru.
zbotic
 
Postovi: 2024
Pridružen/a: 04 svi 2011, 07:14

Re: R.I.P. Nino.s

PostPostao/la Rade » 17 lip 2017, 22:50

postoje dobri ljudi koji sve jednostavno , što naš narod kaže , primaju k' srcu .....sve im prelazi preko srca , i dobro i loše i treba to sve izdržati ....previše emocija
Rade
 
Postovi: 216
Pridružen/a: 05 srp 2013, 10:15

Re: R.I.P. Nino.s

PostPostao/la zbotic » 24 tra 2021, 22:04

Uskoro će četiri godine otkako nas je Nino napustio. Često ga se sjetim, danas je bio takav dan... :cry:
zbotic
 
Postovi: 2024
Pridružen/a: 04 svi 2011, 07:14

Re: R.I.P. Nino.s

PostPostao/la zbotic » 25 tra 2022, 08:45

I peta godina uskoro. Čim zasja ovo proljetno sunce sjetim se Nina.
zbotic
 
Postovi: 2024
Pridružen/a: 04 svi 2011, 07:14


Natrag na Hrvatski DIY Audio

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

cron