Excalibur - promjena smjera za 264,47 stupnjeva

Ovdje možete objavljivati vaše radove

Re: Excalibur - promjena smjera za 264,47 stupnjeva

PostPostao/la yoke » 05 ožu 2013, 21:06

ljepo to izgleda...
samo mi nije jasno kako 1000kn carine ?!?
djeluje mi nekako puno...jel to 35% vrijednosti paketa?
Avatar
yoke
 
Postovi: 358
Pridružen/a: 07 svi 2011, 11:20

Re: Excalibur - promjena smjera za 264,47 stupnjeva

PostPostao/la bepone » 06 ožu 2013, 08:42

300 usd je jedan svicer..600 usd 2 kom..tu je negdje
bepone
 
Postovi: 704
Pridružen/a: 06 svi 2011, 08:51

Re: Excalibur - promjena smjera za 264,47 stupnjeva

PostPostao/la yoke » 06 ožu 2013, 11:13

pfff...
poprilicna suma...

(necu soliti pamet, nisam odavno bio po ovim stranicama, ali uvijek se zamoli onoga tko salje da napise manju vrijednost na paketu i ne stavlja invoice...tako da se carina racuna na napisanu virjednost paketa...jedino ako netko ne ide provjeravati...ali tko kaze da je to sto je naruceno u ispravnom stanju ;)...kazem, nisam odavno bio, niti narucivao izvana, tako da je moguce da su se pravila promjenila...ali 1000kn carine mi djeluje puno...)

U svakom slucaju, Gilhooliluliolyoli (kako samo dodjete do ovakvih nickova) ljepo to izgleda i nadam se da si zadovoljan zvukom ;)
koga brige za carinu :mrgreen:
Avatar
yoke
 
Postovi: 358
Pridružen/a: 07 svi 2011, 11:20

Re: Excalibur - promjena smjera za 264,47 stupnjeva

PostPostao/la Gilhooley » 06 ožu 2013, 12:02

Imamo dvije stvari za raspraviti.

1. Odakle Gilhooley ? Odavde: http://www.youtube.com/watch?v=fxCDQVh89bE

Dakle dosta se poistovjećujem s likom i djelom Lee Marvina u tom filmu, pa eto odakle "špicname". :lol:

2. About carina. Platio sam Paypal-om, robu su isporučili, došla je na carinu. Carina me kresnula. 1067 kn za 2 komada. I ono što je najbitnije, hajde sad to naplati kod prodaje uređaja. Znate gospon, SMPS je 180 EUR plus carina od 500.

Neki nadobudni kupac će me samo preskenirati od poda do glave i pitati: "Je si li lud il ti noge smrde ?" Kaj mene briga koliko si ti platio carinu.

I šta sad ?

Ništa - radio sam to za sebe, eventualno da se pokaže u Sheratonu, tek da malo promijenimo ustaljeni smjer trafo - grec - kondovi. Sigurno neću naći kupca za njega. Kad se zbroji dotakao sam sa svim 10.000 kn. Ipak moram stavit sve na papir. :evil:

Sound ? Impresivan bas. Tko bi rekao ? Ima sve. Nemam neke zamjerke. Vokal dobar, bas dobar. Sad što god da kažem ispast će "svak svog konja hvali". Kažem nisam na natjecanju ili dokazivanju, samo sam htio vidjet ide li ovako...Slušam koliko stignem, a slabo stignem... :x


Gil
Haba, haba, haba...
Avatar
Gilhooley
 
Postovi: 173
Pridružen/a: 10 srp 2011, 22:11
Lokacija: Zagreb

Re: Excalibur - promjena smjera za 264,47 stupnjeva

PostPostao/la audio kutak » 06 ožu 2013, 12:16

samo jedno pitanje: pa kaj na elektroniku nema carine?
Jedan trenutak sreće vrijedi tisuću godina slave
Avatar
audio kutak
 
Postovi: 1118
Pridružen/a: 21 tra 2012, 21:18
Lokacija: VG

Re: Excalibur - promjena smjera za 264,47 stupnjeva

PostPostao/la yoke » 06 ožu 2013, 12:42

Da, mislim da nebi trebala biti carina, ali PDV ostaje...ali mislim da svejedno izadje 35% na vrijednost paketa (zajedno s postarinom)...ali kazem nisam odavno nista narucivao...tako da nisam mjerodavan

Gil...koga brige za cijenu...i zvuk...sam uzitak spajanja = neprocjenjivo
pogotovo kad dijelovi ispuste bijeli dim
:lol:

zadnje sto se trebas je razmisljati ili sl. oko cijene koju ces postici jednom kad ga budes htio prodati...jer nema sanse da postignes onoliko koliko si ti platio za to :mrgreen:
Avatar
yoke
 
Postovi: 358
Pridružen/a: 07 svi 2011, 11:20

Re: Excalibur - promjena smjera za 264,47 stupnjeva

PostPostao/la yoke » 06 ožu 2013, 12:53

Gilhooley je napisao/la:
1. Odakle Gilhooley ? Odavde: http://www.youtube.com/watch?v=fxCDQVh89bE

Dakle dosta se poistovjećujem s likom i djelom Lee Marvina u tom filmu, pa eto odakle "špicname". :lol:



Gil


sorryyyyy...jedino sto sam skuzio je

Frreeeee Beer!!!Freeeee Beer!!!
:lol: :lol: :lol: :lol:
i bum/tres/krah
:lol: :lol: :lol: :lol:
Avatar
yoke
 
Postovi: 358
Pridružen/a: 07 svi 2011, 11:20

Re: Excalibur - promjena smjera za 264,47 stupnjeva

PostPostao/la Gilhooley » 06 ožu 2013, 12:55

Jedini problem jest taj što imam doma hrpu napravljenih pojačala koje sam sam napravio i nisam prodao. I nisam namjeravao prodati.

Osjećam se kao pjesnik, jednostavno moram stvarati i tako ću do smrti.

Moja udovica neka rasproda mojih ruku djela onima kojima misli to prepustiti.

"Znate moj pokojni je u tome uživao, meni je to obična krama, dajte to odnesite molim vas. Hoću si tu staviti "šrajbtiš" da mogu ić na Fejsbuk. Moj pokojni nije to odobravao, znate..."

Mislim da ću se okretat u grobu... :lol: :lol: :lol:

Inače da malo bolje objasnim. Sad sam bačio pogled na papir s carine, pa vam svima dugujem ispriku. Nije to carina tolika, ali zajedno s oko 800 kn PDV čini taj iznos.

Carinsko posredovanje + carinska garancija 1% (carinske pristojbe + PDV) + skladišnina +PDV = 1.067,09 kn

Gil
Haba, haba, haba...
Avatar
Gilhooley
 
Postovi: 173
Pridružen/a: 10 srp 2011, 22:11
Lokacija: Zagreb

Re: Excalibur - promjena smjera za 264,47 stupnjeva

PostPostao/la audio kutak » 06 ožu 2013, 14:54

Gilhooley je napisao/la:Jedini problem jest taj što imam doma hrpu napravljenih pojačala koje sam sam napravio i nisam prodao. I nisam namjeravao prodati.

Osjećam se kao pjesnik, jednostavno moram stvarati i tako ću do smrti.

Moja udovica neka rasproda mojih ruku djela onima kojima misli to prepustiti.

"Znate moj pokojni je u tome uživao, meni je to obična krama, dajte to odnesite molim vas. Hoću si tu staviti "šrajbtiš" da mogu ić na Fejsbuk. Moj pokojni nije to odobravao, znate..."

Mislim da ću se okretat u grobu... :lol: :lol: :lol:

Inače da malo bolje objasnim. Sad sam bačio pogled na papir s carine, pa vam svima dugujem ispriku. Nije to carina tolika, ali zajedno s oko 800 kn PDV čini taj iznos.

Carinsko posredovanje + carinska garancija 1% (carinske pristojbe + PDV) + skladišnina +PDV = 1.067,09 kn

Gil

koliko ja znam skladišninu ne plačaš kada robu podigneš taj dan kada te oni obavjeste da ti je stigao paket
već samo od dana kada te obavjeste do dana kada budeš podigao!!

Lopovi jedni!! Koji je špediter u pitanju, tj. koja kurirska služba? Nadam se da će to nestati ulaskom u Eu, to da moramo plaćati špediterima njihove usluge koje su ustvari već masno naplaćene prilikom kupovine.

inaće, svaka čast na uradku, stvarno profi.... lijepo je i nešto takvoga vidjeti. ;)
Jedan trenutak sreće vrijedi tisuću godina slave
Avatar
audio kutak
 
Postovi: 1118
Pridružen/a: 21 tra 2012, 21:18
Lokacija: VG

Re: Excalibur - promjena smjera za 264,47 stupnjeva

PostPostao/la Gilhooley » 06 ožu 2013, 15:00

Neću sad tužakati po forumu koji su.

Ja sam svoje napravio, mislim da neću duuugo išta raditi (odnosno naručivati).

Ipak na stolu je novo kućište, "superiornog dizajna", s tim istim napajanjem, jačim pojačalom i bez VU metara i bez 6 ulaza.

Noge se već tokare. :drill:

Gil
Haba, haba, haba...
Avatar
Gilhooley
 
Postovi: 173
Pridružen/a: 10 srp 2011, 22:11
Lokacija: Zagreb

PrethodnaSljedeća

Natrag na Vaši radovi

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 3 gostiju.